yüz boyama sanatı

 

   ANNEM  HER  SENE  İLÇEMİZDE  YAPILAN   ŞENLİKLERDE  ÇOCUKLARIN YÜZLERİNİ   BOYAR.O BU  KONUDA  NERDEYSE UZMANLAŞTI. KENDİ KENDİNE ÖĞRENDİĞİ BU SANATI AMATÖR RUHLA YAPIYOR. BU SENE ŞENLİK GÜNLERİNDE VE DOĞUM GÜNÜMDE  BENİM VE   TÜM  ARKADAŞLARIMIN  YÜZÜNÜ DE BOYAYACAK.

 

ÖZEL BİTKİSEL İÇERİKLİ  BOYALAR  KULLANIYOR.HİÇ ALLERJİ  YAPMIYOR.

BANA DA ÖĞRETTİ.  BEN  DE  KARDEŞİM   VE ARKADAŞLARINI  BOYUYORUM.

 

  BOYAMA İŞLEMİ SIRASINDA YÜZÜN TEMİZ OLMASINA DİKKAT EDİYORUZ. KİR TOZ VARSA BOYAMA ZOR OLUYOR. ONCE ISLAK MENDİLLE BOYAYACAGIMIZ KİŞİNİN YÜZÜNÜ SİLİP , BİR SÜNGER (MAKYAJ SÜNGERLERİ) PARCASI İLE FAZLA SUYU ALIYORUZ.

 

  DAHA SONRA EN AÇIK PASTEL BİR RENKLE ( NE DESENİ YAPACAKSAK) ASTAR SURUYORUZ.

 

  SONRA ÇOCUGUN SEÇTİĞİ DESENE GÖRE FIRÇAMIZI TEMİZLEYİP BOYAMA İŞLEMİNE GEÇİYORUZ.

 

  BOYA OLARAK EBERHARD FABER YÜZ BOYAMA KALEMLERİNDEN YADA POLİSAN IN ÖZEL OLARAK ÜRETTİĞİ CARNAVAL YÜZ BOYAMA SERİSİSİNDEN(TÜPLERDE PALET İÇİNE SIKILIP, SULANDIRILARAK KULLANILIYOR) YARARLANABİLİRSİNİZ. ÇOK KOLAY İSTEDİKTEN SONRA SİZ DE YAPABİLİRSİNİZ. BUNUN İÇİN BOLCA ÖRNEĞİ NETTE ARAMA MOTORLARI ARACILIĞI İLE BULABİLİRSİNİZ.

 

TOYS 'UR' US POLİSAN CARNAVAL YÜZ BOYALARI , www.idealpazar.com da  EBERHARD FABER YÜZ BOYAMA KALEMLERİ SATILIYOR. KALEMLERİ ALACAKSANIZ ÖZEL , BÜYÜK BOY KALEM TIRAŞINI DA ALMANIZI TAVSİYE EDERİM. AÇMAK GEREKEBİLİYOR.  EĞER BUGÜNE KADAR DENEMEDİYSENİZ , DENEMENİZİ TAVSİYE EDERİM. ÇOK ZEVKLİ. BENİM YÜZÜMÜN BOYALI OLDUĞU RESİMLERİ DAHA SONRA  BLOGUMA KOYACAĞIM. BU KONUDA BANA İSTEDİĞİNİZİ SORABİLİRSİNİZ. GEREKİRSE ANNEM DE BU KONUDA SİZE YARDIMCI OLABİLİR.

 

Ürün detay bilgileri için tıklayınız.

 

Ürün Detayları

Kod:

8891C6

Üretici:

Eberhard Faber

İsmi:

Yüz Boyama Kalemleri-Metalik

Cinsi:

Yüz Boyaları

Açıklama:

9 cm. uzunluğunda ve 6 mm uçlu 6 değişik renkte kalem ve yönergeler... Kalem şeklindeki yüz boyamalar dermatolojik testlerden geçmiştir. Suda çözünür, renkler birbiriyle karıştırılabilir, çabuk kurur, bulaşmaz, kolay çıkar, detaylı çalışmalar ve geniş alanların boyanması için uygundur.

http://www.idealpazar.com/Shopping/srch_disp.asp?Type=Yüz%20Boyaları

 

Polisan Carnaval Boya Seti.

 

Çocuklar için karnaval serisi

Polisan çocuklar için de altı ayrı renkten oluşan yüz boyama seti Karnaval'ı piyasaya sürdü. Çocuklar bu boyalarla diledikleri gibi yüzlerini boyayabilecek ve renkli maskeler yaparak istedikleri kılığa girebilecek. Fiyatı 11 milyon lira. Taraftar ve Karnaval boyaları Bauhaus, Metro, Carrefour, Migros, Toy's R Us ve diğer büyük oyuncak mağazalarında satışa sunuldu.

Polisan, daha önce ‘‘hobi grubu’’ adını taktığı ürün grubunda, süslemecilikte kullanılan akrilik boya yapmıştı. Şimdi bu grubu da genişletti. Parlak ve mat vernik, transfer tutkalı, çatlatma medyumu ve fırça seti yeni eklenen ürünler arasında. Bu boyalar son yıllarda bir hobi olarak çok yaygınlaşan ahşap süslemeciliğinde kullanılıyor. Ahşap eşyalar, kutular rahatlıkla boyanıyor. 14 ayrı rengi olan akrilik boyalar 750 ml'lik ekonomik ambalajlarda piyasaya verildi. Ekonomik paketin fiyatı 13 milyon lira, 100 gramlık tek tüpler 2 milyon 750 bin lira. Ürünleri Bauhaus, Praktiker, Koçtaş gibi büyük marketlerde ve hobi ürünleri satan diğer mağazalarda bulabilirsiniz.  

 

 

 

 

Select your region above    Select your region above

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !